Kontakt z nami! tel. 12 66 23 626, kom. 501 220 152, mail: karnisze@dywanywitek.pl

O Nas

Firma A.Witek powstała w roku 1998 i od samego początku naszym celem było spełnianie Państwa marzeń o wnętrzach idealnych. Oferujemy wysokiej jakości produkty do dekoracji i wystroju wnętrz. Z firmą Zegar – największym polskim producentem karniszy ze stali nierdzewnej i mosiądzu – współpracujemy już od kilkunastu lat.

Niesłabnącym zainteresowaniem klientów oraz dekoratorów wnętrz cieszą się  przede wszystkim KARNISZE ZEGAR TECHNO o nowoczesnym i prostym designie. W kolekcji tej ciekawym rozwiązaniem jest tzw. szyna o średnicy 20 lub 30  mm, która pozwala na idealne, nieskrępowane przesuwanie tkaniny wzdłuż całego karnisza, w przeciwieństwie do tradycyjnych rur, na których kółka są blokowane pomiędzy wspornikami. Dodatkowo, rury oraz szyny firmy Zegar pozwalają na niemal nieograniczone kształtowanie, a więc są to idealne karnisze do skosów i do wykuszy.  Zwolennikom nowoczesnego designu polecamy też KARNISZE ZEGAR MODERN – czyli płaskie profile aluminiowe, które mogą pełnić rolę karnisza, ale też eleganckiej maskownicy do szyn i rolet. Dla najbardziej wymagających użytkowników proponujemy KARNISZ ZEGAR ELEKTRA z napędem elektrycznym, a osobom poszukującym stylowych i klasycznych rozwiązań – KARNISZE ZEGAR CLASSIC lub KARNISZE ZEGAR ART DECO, z ozdobnymi zakończeniami nieraz wykonanymi z ceramiki, szkła lub kryształków.

Dlaczego warto u nas kupić karnisze Zegar? Nasza mocna strona to nie tylko ogromna ilość wysokiej jakości produktów na każdą kieszeń, ale również fachowe doradztwo naszych pracowników oraz kompleksowa obsługa zamówienia od pomiaru do montażu. Jesteśmy firmą rodzinną, zatrudniamy długoletnich ekspertów w branży wyposażenia wnętrz, którzy starają się o to, aby każdy klient znalazł u nas produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb i budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych karniszy.